Menu

PARTNERZY PROGRAMU „Zostańcie z nami - Miasto i Powiat Świdnica”

 

Fundacja Banku Zachodniego WBK - powstała w 1997 roku, posiada status organizacji pożytku publicznego, koordynuje wolontariat pracowniczy w Banku Zachodnim WBK. Towarzyszymy pracownikom w organizowaniu lokalnych akcji  np. Dzień Dziecka dla dzieci z domów dziecka i szpitali, koncerty charytatywne, dni integracji osób niepełnosprawnych. W 2017 roku uruchomiony został kolejny program grantowy „Bank Młodych Mistrzów Sportu”, aby promować aktywność sportową i zdrowy styl życia wśród dzieci i młodzieży.                                                                             

                    Więcej o Fundacji na stronie: http://fundacja.bzwbk.pl/


 RST SOFTWARE MASTERS - to nowoczesna polska firma dostarczająca dedykowane rozwiązania programistyczne i informatyczne. W RST aktualnie pracuje ponad 150 inżynierów IT w dwóch oddziałach - we Wrocławiu i w Świdnicy. Każdego dnia tworzone są innowacyjne aplikacje desktopowe i mobilne oraz projekty, które mają wpływ na życie tysięcy ludzi.

Więcej o firmie na stronie:  http://rst.com.pl

SONEL S.A. - to polski producent wysokiej jakości przyrządów pomiarowych dla elektroenergetyki i telekomunikacji. Założyciele - inżynierowie elektrycy - osoby dobrze znające potrzeby rynku w zakresie specjalistycznych przyrządów pomiarowych w 1994 r. założyli firmę, która jest obecnie największym producentem przyrządów pomiarowych w Europie Środkowo-Wschodniej.

Więcej o firmie na stronie: http://www.sonel.pl

FRANC TEXTIL -  to jedno z największych i najnowocześniejszych, profesjonalnych centrów szycia tekstyliów domowych produkujących wyroby na zlecenie firm tekstylnych i handlowych z krajów Europy Zachodniej. Główne rynki to Skandynawia, Wielka Brytania, Niemcy i Francja. Od 18-u lat firma specjalizuje się w produkcji wszelkich dekoracyjnych artykułów tekstylnych oraz rolet rzymskich. Marką firmy jest DEKORIA - jedna z najbardziej znanych i cenionych polskich marek w branży dekoracji wnętrz.

Więcej o firmie na stronie: http://www.franctextil.pl/
                                 

AMS Sp. z o. o. - Przedsiębiorstwo działające od w 1993 r., a utoworzone w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na maszyny i urządzenia specjalne. Fachowa wiedza, mobilność, czy możliwość współpracy "on-line" pomagają szybko i sprawnie rozwiązywać problemy  klientów z wielu branż - motoryzacyjnej, elektromaszynowej, AGD i innych. Firma AMS systematycznie zwiększa udział w rynku nowoczesnej techniki montażu i automatyzacji, stawiając na jakość świadczonych usług. 

Więcej o firmie na stronie: http://www.ams-at.eu/

ZUPBADURA Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa - to firma powstała w oparciu o innowacyjny projekt założycieli Tadeusza Badury i Marty Olejkiewicz. Działalność firmy ukierunkowana jest na produkcję skomplikowanych technologicznie maszyn i urządzeń na potrzeby rynku naftowego, energetycznego i stoczniowego, na co pozwala bogata infrastruktura firmy.

Więcej o firmie na stronie: http://www.zupbadura.eu

 

F.W. JODKO - SCHIEWE Spółka Jawna - to salon oferujący profesjonalną obsługę w zakresie samochodów Volkswagen: kupno samochódów oraz oryginalnych części i akcesoriów Volkswagena, jak również z zakresu okresowych przeglądów samochodów oraz napraw gwarancyjnych i pogwarancyjnych. Najwyższą jakość zapewnia ścisła współpraca z producentem, który przekazuje bieżące wytyczne dotyczące napraw, użytkowania samochodu i nowych ofert.

Więcej o firmie na stronie: http://www.jodko-schiewe.pl