Menu

Zalogowani powalczą zdalnie

Szkoły pozostają zamknięte, ale uczestnicy konkursu Zalogowani nie zwalniają tempa – zaczęli poznawać świdnickie firmy, uczestnicząc w e-wycieczkach, a już wkrótce wezmą udział w zdalnych warsztatach z doradztwa zawodowego.

Czytaj więcej ...

Ruszyła piąta edycja programu „Zostańcie z nami”

Ósmoklasiści ze wszystkich świdnickich szkół podstawowych mogą już zgłaszać swój udział w piątej edycji konkursu „Zalogowani”, realizowanego w ramach programu „Zostańcie z nami – Miasto i Powiat Świdnica”.

Czytaj więcej ...

Czwarta edycja Zalogowanych za nami

24 czerwca 2020 r. w Sali Narad Urzędu Stanu Cywilnego odbyło się uroczyste wręczenie nagród zwycięzcom czwartej edycji programu „Zostańcie z nami – Miasto i Powiat Świdnica”.

Czytaj więcej ...

Świdnickie firmy nie mają tajemnic przed Zalogowanymi

10 szkół, 12 firm, 29 wycieczek. Uczestnicy tegorocznej edycji konkursu „Zalogowani” zakończyli poznawanie lokalnych przedsiębiorstw.

Czytaj więcej ...

Zalogowani na warsztatach z doradztwa zawodowego

Jak planować swoją edukacyjną i zawodową przyszłość i wybrać zawód odpowiedni do posiadanych predyspozycji? Dlaczego praca odgrywa tak ważną rolę w życiu każdego człowieka i czemu warto poszukać jej właśnie w Świdnicy? Te zagadnienia nie są już tajemnicą dla uczestników tegorocznej edycji konkursu „Zalogowani”, którzy wzięli udział w warsztatach z doradztwa zawodowego.

Czytaj więcej ...