Menu

Czwarte spotkanie z doradcą zawodowym

Zalogowani wzięli udział w ostatnich warsztatach z doradztwa zawodowego. Spotkania „Lokalny rynek pracy – zawody przyszłości” poprowadziła pani Agnieszka Dolińska, doradca zawodowy Powiatowego Urzędu Pracy.

Czytaj więcej ...

Zalogowani już wiedzą, jak założyć swój biznes

Jak znaleźć pomysł na biznes oparty na własnych kompetencjach i napisać dobry biznesplan? Odpowiedzi na te pytania poznali Zalogowani, którzy wzięli udział w trzecich e-warsztatach z doradztwa zawodowego.

Czytaj więcej ...

Jak poznać lokalne firmy w czasach pandemii?

Wizyty w firmach mimo COVID-19 i zamknięcia szkół? Dla Zalogowanych nie ma rzeczy niemożliwych! Chociaż o standardowych wycieczkach muszą na razie zapomnieć, nadal poznają lokalny rynek pracy, biorąc udział w wideokonferencjach z przedstawicielami firm.

Czytaj więcej ...

Zalogowani zdobywają wiedzę na temat lokalnego rynku pracy

162 Zalogowanych wzięło udział w drugich e-warsztatach z doradztwa zawodowego. Spotkania „Wykształcenie, zawód i rynek pracy” prowadziła pani Katarzyna Ślimak-Kołodziejska, doradca zawodowy Powiatowego Urzędu Pracy.
Czytaj więcej ...

Liga Niezwykłych Umysłów w świdnickich szkołach

45 uczniów z czterech świdnickich szkół podstawowych uczy się praktycznego podejścia do programowania na platformie Liga Niezwykłych Umysłów. Ze względu na trwającą pandemię wszystkie zajęcia odbywają się zdalnie.

Czytaj więcej ...