Menu

Zalogowani już wiedzą, jak założyć swój biznes

Jak znaleźć pomysł na biznes oparty na własnych kompetencjach i napisać dobry biznesplan? Odpowiedzi na te pytania poznali Zalogowani, którzy wzięli udział w trzecich e-warsztatach z doradztwa zawodowego.

Czytaj więcej ...

Jak poznać lokalne firmy w czasach pandemii?

Wizyty w firmach mimo COVID-19 i zamknięcia szkół? Dla Zalogowanych nie ma rzeczy niemożliwych! Chociaż o standardowych wycieczkach muszą na razie zapomnieć, nadal poznają lokalny rynek pracy, biorąc udział w wideokonferencjach z przedstawicielami firm.

Czytaj więcej ...

Zalogowani zdobywają wiedzę na temat lokalnego rynku pracy

162 Zalogowanych wzięło udział w drugich e-warsztatach z doradztwa zawodowego. Spotkania „Wykształcenie, zawód i rynek pracy” prowadziła pani Katarzyna Ślimak-Kołodziejska, doradca zawodowy Powiatowego Urzędu Pracy.
Czytaj więcej ...

Liga Niezwykłych Umysłów w świdnickich szkołach

45 uczniów z czterech świdnickich szkół podstawowych uczy się praktycznego podejścia do programowania na platformie Liga Niezwykłych Umysłów. Ze względu na trwającą pandemię wszystkie zajęcia odbywają się zdalnie.

Czytaj więcej ...

Zalogowani poznają siebie na warsztatach z doradztwa zawodowego

Jaki zawód powinien wykonywać choleryk, a kim w przyszłości ma zostać sangwinik, flegmatyk i melancholik? Te cztery rodzaje temperamentu oraz towarzyszące im mocne i słabe strony poznali Zalogowani, biorąc udział w pierwszych e-warsztatach z doradztwa zawodowego.

Czytaj więcej ...