Menu

Ruszyła szósta edycja konkursu „Zalogowani”

17 września 2021 r. oficjalnie rozpoczęła się szósta edycja programu „Zostańcie z nami – Miasto i Powiat Świdnica” i odbywającego się w jego ramach konkursu „Zalogowani”. Ponad 170 świdnickich ósmoklasistów wraz z nauczycielami wzięło udział w spotkaniu inauguracyjnym, które odbyło się w Auli Widowiskowej przy I Liceum Ogólnokształcące w Świdnicy.

Czytaj więcej ...

Zostańcie z nami po raz piąty

17 czerwca 2021 r. w sali teatralnej Świdnickiego Ośrodka Kultury wręczyliśmy nagrody laureatom piątej edycji programu "Zostańcie z nami - Miasto i Powiat Świdnica" i organizowanego w jego ramach konkursu "Zalogowani".

Czytaj więcej ...

Czwarte spotkanie z doradcą zawodowym

Zalogowani wzięli udział w ostatnich warsztatach z doradztwa zawodowego. Spotkania „Lokalny rynek pracy – zawody przyszłości” poprowadziła pani Agnieszka Dolińska, doradca zawodowy Powiatowego Urzędu Pracy.

Czytaj więcej ...

Zalogowani już wiedzą, jak założyć swój biznes

Jak znaleźć pomysł na biznes oparty na własnych kompetencjach i napisać dobry biznesplan? Odpowiedzi na te pytania poznali Zalogowani, którzy wzięli udział w trzecich e-warsztatach z doradztwa zawodowego.

Czytaj więcej ...

Jak poznać lokalne firmy w czasach pandemii?

Wizyty w firmach mimo COVID-19 i zamknięcia szkół? Dla Zalogowanych nie ma rzeczy niemożliwych! Chociaż o standardowych wycieczkach muszą na razie zapomnieć, nadal poznają lokalny rynek pracy, biorąc udział w wideokonferencjach z przedstawicielami firm.

Czytaj więcej ...