Uczniowie ZSHT uczą się od swoich doświadczonych absolwentów!

04/10/2018
ale się dzieje >>

Październik, nauka we wszystkich szkołach ruszyła pełną parą? Niektórzy w sposób wyjątkowy…

Uczniowie ZSHT uczą się od swoich doświadczonych absolwentów!
Młodzież klasy II H na zajęciach " techniki pracy w hotelarstwie " doskonaliła umiejętności praktyczne oraz podnosiła wiedzę z zakresu hotelarstwa.  Gościem była Pani Beata Winiarska – absolwentka szkoły, która obecnie jest Asystentką Managera 5* hotelu  Trump  Turnberny  w Szkocji, który należy do prezydenta USA! „Obsługując gości z pierwszych stron gazet ze świata polityki i kultury, nabrała doświadczenia, którym chętnie podzieliła się ze swoimi młodszymi kolegami. Takie spotkania naszych obecnych uczniów z absolwentami, uświadamiają im, że w branży tej mogą pracować nie tylko w Polsce ale również poza jej granicami. Beacie bardzo gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów” - mówi Magdalena Kołodziejczyk nauczyciel przedmiotów zawodowych.