Menu

Program "Zostańcie z nami" uhonorowany statuetką Dolnośląskiego Gryfa

25/10/2019
ale się dzieje >>
21 października br. podczas Wielkiej Gali Biznesu 2019, która odbyła się w Narodowym Forum Muzyki we Wrocławiu, prezydent Świdnicy Beata Moskal-Słaniewska odebrała statuetkę Dolnośląskiego Gryfa w kategorii "Nagroda dla samorządów za przedsięwzięcie angażujące społeczność lokalną".
 
Świdnicę doceniono za podjęcie kreatywnych działań na rzecz włączania mieszkańców w życie wspólnoty, za wdrożenie nowatorskiego programu "Zostańcie z nami - Miasto i Powiat Świdnica", którego celem jest promocja miasta jako dobrego miejsca do życia i pracy.
 
- Od początku realizacji programu współpracę z nami podjęło już prawie 20 lokalnych przedsiębiorców, którym równie mocno, jak nam, zależy na budowaniu wizerunku Świdnicy jako dobrego miejsca do życia i pracy. Przekonujemy, że warto tu wrócić po studiach. Świdnica to piękne miasto ze zżytą społecznością, przyjazne dla mieszkańców na każdym etapie życia – mówi prezydent, Beata Moskal-Słaniewska.
 
Dolnośląski Gryf to nagroda, która promuje innowacyjność i dynamikę rozwoju dolnośląskich firm, docenia zaangażowanie inwestycyjne i zauważa działania na rzecz lokalnych społeczności. Wyróżnia najlepsze przedsiębiorstwa, jednostki samorządu terytorialnego oraz instytucje i organizacje, które tworzą gospodarczą i społeczną przyszłość Dolnego Śląska.
 
Więcej informacji na temat nagrody tutaj.
 
 
 

Wstecz