Menu

Filmy na Twojego smartfona!

Emocje, zabawa, feeria barw i dźwięków - nasze imprezy cykliczne zawsze dostarczą Ci nowych doznań! Już dziś możesz poczuć ich klimat pobierając filmy o nich na Twojego smartfona lub oglądając je tutaj. Polecamy!

Festiwal Reżyserii Filmowej w Świdnicy to ogólnopolskie święto filmu z pokazami filmowymi najciekawszych polskich i zagranicznych filmów, spotkaniami z reżyserami wielkiego formatu oraz gwiazdami dużego ekranu. Polecamy!


Festiwal Teatru Otwartego pozwala widzom przeżyć emocje spektakli teatralnych w iście magicznej scenerii świdnickiego Rynku, z wykorzystaniem gry świateł i cieni, a nawet pokazów tancerzy ognia. To widowisko dla całej rodziny!


Międzynarodowy Festiwal Bachowski to święto muzyki barokowej, które na stałe zagościło w kalendarzu imprez Świdnicy. Jest okazją do uczestniczenia w znakomitych koncertach symfonicznych wirtuozów i orkiestr z całego świata w pięknych wnętrzach Kościoła Pokoju w Świdnicy.


Świdnicka Kolęda, w której ramach w Rynku odbywa się nastrojowy Jarmark Bożonarodzeniowy, a także konkursy, inscenizacje, pokazy kulinarne, spektakle teatralne, Wigilia wszystkich świdniczan i wiele innych!


Miasto uśmiechu to film autorstwa naszego mieszkańca, Macieja Ławniczaka, który zwyciężył w konkursie na film promocyjny o mieście Świdnicy.